Wiadomości

Obiecywany click już dostępny.

Jak ZiKE obiecywał w Nowym Sączu, tak też i zrobił – popularny click do ustawiania opóźnień jest już dostępny w rozwinięciu tej wiadomości

Bierzcie i ściągajcie wszyscy, to jest bowiem click nasz, który przez nas i przez was będzie używany.

Click – Long

Click – Radio Edit


Wiadomości

Musikmesse we Frankfurcie

Tak jak się odgrażaliśmy od dłuższego czasu, pojechaliśmy na podbój targów w Niemczech. Nasze stoisko wzbudziło znacznie większe zainteresowanie, niż się spodziewaliśmy. Cieszy nas to. (:


Splittery

Przedsezonowa promocja na splitery

Wielkimi krokami zbliża się sezon koncertowy. Warto więc już teraz przygotować siebie i aparaturę do niego. W związku z tym przygotowaliśmy ofertę przedsezonową na spliter z podpytkami.


Wiadomości

SM58-LC

Uwaga, uwaga!

Potrzebujesz dobrego, niezawodnego i wytrzymałego mikrofonu? To mamy dla Was naprawdę dobrą ofertę. Mikrofon SM58-LC marki Shure w pięknej cenie 350 zł netto.


Nauka, Wiadomości

Cykl otwartych szkoleń dotyczących obsługi konsolet DiGiCo

Zapraszamy na cykl otwartych szkoleń prowadzonych przez Arka Wielgosika i Dawida Somló


Nauka, Wiadomości

V MAŁOPOLSKIE WARSZTATY DLA AKUSTYKÓW

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu organizuje w dniach 23 marca – 25 marca 2015 r.
V Małopolskie Warsztaty dla AKUSTYKÓW skierowane do osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych, zajmujących się problematyką realizacji dźwięku.


Okablowanie

Nie bądź Felek, kup kabelek!

Jak co roku nadeszła zima. Sezon koncertowy tak jakby stanął w miejscu. Wszyscy pochowali sprzęt i zaszyli się w ciepłych biurach, żeby przeczekać ten nieprzyjazny okres. Za kilka miesięcy, gdy śnieg stopnieje i koncerty zaczną się zbliżać wielkimi krokami, wiele osób przypomni sobie, że ostatnio zabrakło im kabli albo suwaczki w konsoli miały opory w kwestii sprawnego działania. Więc może w tym roku pora coś zmienić?


Nauka, Wiadomości

Szkolenie 11 grudnia na Politechnice Rzeszowskiej

Już 11-ego grudnia w Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza, odbędzie się bezpłatne oraz przede wszystkim ZNAKOMITE szkolenie.