Dlaczego my?

OLYMPUS DIGITAL CAMERAWydaje się, że produkcja okablowania dla firmy zajmującej się koncertami i eventami nie jest skomplikowana. Faktycznie, nie jest, ale wymaga doświadczenia, wiedzy oraz zaplecza technicznego i magazynu.

Znamy oferty producentów kabli i złącz, znamy parametry poszczególnych produktów oraz wymagania w różnych zastosowaniach.

Przez cały czas w naszym magazynie znajdują się setki metrów kabli, setki złącz, kilometry oplotu, kilogramy akcesoriów do kabli i złącz. Doświadczenie i warsztat umożliwia nam wykonanie okablowania bardzo szybko i dokładnie – jedynym ograniczeniem są nasi dostawcy, co też się zmienia. Z miesiąca na miesiąc redukujemy czas potrzebny na zrealizowanie zamówienia.

Budując markę ZiKE Labs nie możemy sobie pozwolić na rozwiązania niskiej jakości. Możemy proponować rozwiązania tanie, o ile mamy pewność, że cena nie wpływa na jakość towaru.

czerwonyKiedy podliczycie sobie Państwo koszt wykonania okablowania przez Was, czas poświęcony na zdobycie materiałów i technologii (nie każdy przecież posiada laser grawerujący w narzędziówce) oraz czas wykonania, to okazuje się, że zlecenie tego nam nie jest złym rozwiązaniem.

Dbamy o naszych klientów, ponieważ mamy świadomość, że to dzięki nim możemy działać i rozwijać się. W przeciwieństwie do dostawców telefonii komórkowej szczególnie doceniamy klientów stałych, oferując niższe ceny, lepsze warunki płatności oraz pierwszeństwo realizacji zleceń.

Wiedza, którą się z Państwem dzielimy czy to jako doradcy czy prowadzący szkolenia jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, ukończonych szkół, szkoleń, badań prowadzonych na własną rękę oraz godzin rozmów z ludźmi, których darzymy szczególnym szacunkiem za ich wiedzę i doświadczenie.Klient nie musi być w krawacie, żeby był mniej awanturujący się. Wystarczy, żeby był zadowolony. Czyli nasz.