Nie bądź Felek, kup kabelek!

Okablowanie

Jak co roku nadeszła zima. Sezon koncertowy tak jakby stanął w miejscu. Wszyscy pochowali sprzęt i zaszyli się w ciepłych biurach, żeby przeczekać ten nieprzyjazny okres. Za kilka miesięcy, gdy śnieg stopnieje i koncerty zaczną się zbliżać wielkimi krokami, wiele osób przypomni sobie, że ostatnio zabrakło im kabli albo suwaczki w konsoli miały opory w kwestii sprawnego działania. Więc może w tym roku pora coś zmienić?

Skoro mamy tak spokojny okres, może warto rzucić okiem do magazynów i zastanowić się, jakich elementów zabrakło w poprzednim roku? Może musieliście pożyczać kable albo kombinować z ustawieniem, bo zabrakło kilku metrów druta? A może któryś z kanałów w spliterku nie chciał robić? Czy na pewno suwaczki w konsoli wszystkie przesuwały się, tak jak miały?

ładne

Każdemu, kto uświadomi sobie pewne niedoskonałości w posiadanym systemie polecam zgłoszenie się do nas. Oferujemy wszelkie kable, rozszycia, pytki, splitery, stagebox’y i wiele, wiele innych zaprojektowanych indywidualnie dla każdego zamawiającego tak, żeby pasować do reszty systemu. Proponujemy kolorowe oploty, zagłuszki, pierścienie, grawer, opisy przeróżne – wszystko, żeby się lepiej pracowało.