Okablowanie

Najlepszy sprzęt nie zagra, jeśli jego poszczególne elementy nie będą ze sobą odpowiednio połączone. Wszyscy wiemy, że cały system jest tak dobry jak jego najsłabsze ogniwo. Niestety często tym najsłabszym ogniwem jest właśnie okablowanie. Trzeba pamiętać, że oprócz właściwości elektrycznych każdy kabel charakteryzują parametry mechaniczne oraz jakość wykonania i niezawodność. Nie dorabiamy ideologii ‚lampowego brzmienia’ do produkowanych przez nas kabli, zapewniamy za to pewność, estetykę i wygodę użytkowania przy zachowaniu najlepszych parametrów elektrycznych.

Zawsze dobieramy odpowiednie kable do zastosowań, stosujemy złącza, które gwarantują długie działanie i stosujemy metody montażu, dzięki którym to długie działanie staje się rzeczywistością.

Stosowane przez nas laserowe grawerowanie złącz jest nie tylko estetycznym dodatkiem, ale przede wszystkim zapewnia czytelność i jednoznaczność tam gdzie jest to konieczne (numerowanie rozszyć i multikorów) oraz przeciwdziała kradzieżom podnosząc jednocześnie prestiż firmy.

Wykonujemy wszystkie typy kabli sygnałowych audio – od zwykłych mikrofonowych czy instrumentalnych, analogowych i cyfrowych do najbardziej alpejskich kombinacji dopasowując się do wymagań użytkownika. Nie jest dla nas problemem założenie złącza DIN, mikrojacka, Bantama, Tuchli, HiRose’a czy cokolwiek innego.

Nie polecamy przejściówek z trójfazowych 125A na minijacka…